Przebudowa marketu w Grudziądzu

KONTAKT

Grudziądz - Dodane przez praca.torun (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przebudowa marketu w Grudziądzu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Przebudowa marketu Grudziądz

Numer referencyjny: PM/Gru

Obowiązki:
Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
Układanie towaru
Prace porządkowe
Montowanie oraz rozmontowywanie regałów
Wymagania:
Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Sumienność
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną zawieraną z Agencją Pracy Interkadra
Możliwość pracy w godzinach porannych lub nocnych
Terminowe wypłaty wynagrodzenia
Możliowość nawiązania dłuższej współpracy
Pracę w markecie na terenie Grudziądza

Mapa GrudziądzProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przebudowa marketu w Grudziądzu

Polecane, ciekawe strony z Grudziądza. Prowadzisz serwis o Grudziądzu lub zwiazany z Grudziądz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fakty Grudziądz !Zobacz stronę Inforamtor Grudziadza !Zobacz stronę Portal Miasta Grudziądza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Grudziądz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Grudziądza: Chełmno ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Bydgoszcz ogłoszenia - Malbork sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję