Opieka nad spokojną seniorką z Stuttgartu - praca od zaraz

KONTAKT

Grudziądz - Dodane przez InterKadra (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka nad spokojną seniorką z Stuttgartu - praca od zaraz

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Informacje o podopiecznym:
Wiek podopiecznego: 85 lat
Schorzenia: osoba po wylewie, demencja
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.
Termin wyjazdu: od zaraz/

Obowiązki:
Proste prace domowe: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna: pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

Wybranym kandydatom oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji kandydata
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Bezpłatny dojazd do i z Niemiec
Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydata
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: ul. Wielkie Garbary 15/3

Mapa GrudziądzProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka nad spokojną seniorką z Stuttgartu - praca od zaraz

Polecane, ciekawe strony z Grudziądza. Prowadzisz serwis o Grudziądzu lub zwiazany z Grudziądz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Inforamtor Grudziadza !Zobacz stronę Portal Miasta Grudziądza !Zobacz stronę Fakty Grudziądz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Grudziądz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Grudziądza: Chełmno ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Bydgoszcz ogłoszenia - Malbork sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję