Operator Maszyn Produkcyjnych (Grudziądz) Praca Stała

KONTAKT

Grudziądz - Dodane przez bydgoszcz.gdanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Maszyn Produkcyjnych (Grudziądz) Praca Stała

Manpower dla jednego ze swoich klientów firmy produkcyjnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych
Miejsce pracy: Grudziądz

Zakres obowiązków:
rozruch i nadzorowanie maszyn w procesie produkcji
kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych: prasy, maszyny CNC
analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
zmiany oprzyrządowania
minimalizowanie przerw w produkcji poprzez usuwanie usterek i awarii maszyn
dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów

Wymagania:
wykształcenie zawodowe mile widziane średnie techniczne (preferowany technik mechanik)
doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)
mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
samodzielność, inicjatywa, dokładność

Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w pełnym wymiarze godzin
wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 525154055.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa GrudziądzProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Maszyn Produkcyjnych (Grudziądz) Praca Stała

Polecane, ciekawe strony z Grudziądza. Prowadzisz serwis o Grudziądzu lub zwiazany z Grudziądz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fakty Grudziądz !Zobacz stronę Inforamtor Grudziadza !Zobacz stronę Portal Miasta Grudziądza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Grudziądz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Grudziądza: Chełmno ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Bydgoszcz ogłoszenia - Malbork sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję