MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ ALUMINIOWEJ

KONTAKT

Grudziądz - Dodane przez rekrutacja.ogloszenia1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ ALUMINIOWEJ

Dla naszego klienta na terenie Francja poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Wymiana starych ram okiennych i drzwiowych na nowe aluminiowe,
Uszczelnianie i izolacja okien,
Praca przy oknach parterowych, a także przy oknach na drugim piętrze praca na wysokości na podnośnikach.

Oczekiwania:

Min. 2 lata na ww stanowisku,
Prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem,
Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Zakwaterowanie,
Możliwość nadgodzin,
Dobre zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia @euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055 lub 71 33 84 263.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa GrudziądzProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ ALUMINIOWEJ

Polecane, ciekawe strony z Grudziądza. Prowadzisz serwis o Grudziądzu lub zwiazany z Grudziądz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Inforamtor Grudziadza !Zobacz stronę Portal Miasta Grudziądza !Zobacz stronę Fakty Grudziądz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Grudziądz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Grudziądza: Chełmno ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Bydgoszcz ogłoszenia - Malbork sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję