INTERKADRA: legalna praca w OPIECE w Niemczech - duża ilość ofert

KONTAKT

Grudziądz - Dodane przez w.krajniak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia INTERKADRA: legalna praca w OPIECE w Niemczech - duża ilość ofert

Jedna z największych Agencji Zatrudnienia na rynku oferuje stałą i legalną pracę dla OPIEKUNÓW i OPIEKUNEK osób starszych na terenie Niemiec.

Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania:

Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia

Mile widziane:
Czynne prawo jazdy.

ZAPEWNIAMY:
+ NOWOŚĆ: dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
+ legalne zatrudnienie (umowa zlecenie), tylko sprawdzone oferty
+ wysokie miesięczne wynagrodzenie - nawet do 5000 zł netto
+ 1 czytelną umowę bezpośrednio z naszą firmą a nie z pośrednikiem
+ składki ZUS od pensji wysokości ponad 4000zł brutto
+ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
+ oddzielny pokój w domu podopiecznego

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie - oddzwonimy.

Mapa GrudziądzProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - INTERKADRA: legalna praca w OPIECE w Niemczech - duża ilość ofert

Polecane, ciekawe strony z Grudziądza. Prowadzisz serwis o Grudziądzu lub zwiazany z Grudziądz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Inforamtor Grudziadza !Zobacz stronę Fakty Grudziądz !Zobacz stronę Portal Miasta Grudziądza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Grudziądz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Grudziądza: Chełmno ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Bydgoszcz ogłoszenia - Malbork sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję